O nas

SONY DSC

Przychodnia Joga Vet powstała z myślą o fuzji dobrostanu fizycznego i psychicznego pacjentów zarówno tych małych jak i dużych. 

Nasz wykwalifikowany zespół nie pozostaje obojętny wobec żadnego przypadku chorego zwierzęcia. Podchodzimy zawsze indywidualnie do pacjenta drążąc „trudne ” diagnostycznie tematy. Wykonujemy szereg badań na miejscu co pozwala skrócić czas oczekiwania na wynik i możliwie jak najszybciej podjąć odpowiednie leczenie. Posiadamy wiedzę na temat komunikacji w świecie zwierząt i ludzi, współpracując również z behawiorystką i fizjoterapeutką.

Całemu zespołowi zależy przede wszystkim na dobru Państwa pupila, dlatego poszerzamy własną wiedzę na różnego rodzaju konferencjach szkoląc sie z zakresu wiedzy weterynaryjnej oraz siegamy po metody mniej konwencjonalne jak np.stawianie pijawek, ziołolecznictwo czy laseroterapia.  Zapraszamy Państwa do przychodni nie tylko gdy zwierze cierpi, ale również służymy poradami, zabiegami profilaktycznymi, dzięki którym można uniknąć niektórych chorób. Dla nas weterynaria to miłość, pasja, stan umysłu…nie tylko zawód.