Personel

photo

Dorota Wasylewska ­Jakima

Pozycja: lekarz weterynarii - po specjalizacji z chorób psów i kotów
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na SGGW. Właściciel i założyciel przychodni Joga Vet. Od dziecka w świecie weterynaryjnym... najpierw jako obserwator w lecznicach, później jako technik w wykwalifikowanych klinikach weterynaryjnych, od lat jako lekarz na dyżurach internistycznych ze szczególnym zamiłowaniem do niesienia pomocy z zakresu chirurgii miękkiej oraz stomatologii. Interesuje się również szeroko pojętą behawiorystyką zwierząt dokładając szczególnej uwagi na mowę ciała psów, kotów oraz koni. Prywatnie właścicielka trzech koni, trzech psów, trzech kotów i rybek oraz wielbicielka bezgranicznie wszystkich zwierząt małych i dużych.
Czytaj więcej
photo

Dorota Cibor

Pozycja: lekarz weterynarii
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w SGGW w Warszawie w 2015 roku. Podczas studiów związana z przychodniami zajmującymi się zwierzętami egzotycznymi obecnie bardziej związana z interną psów i kotów, a także z zamiłowania chirurgią miękką. Od dziecka wielbicielka zwierząt. Obecnie właścicielka konia, dwóch psów, kota, kilku żółwi a także rybek i krewetek. Poza weterynarią pasjonuje się łucznictwem konnym.
Czytaj więcej
photo

Ewa Pietrasińska-Lazurko lekarz weterynarii

Pozycja: lekarz weterynarii - konsultacje usg i echo serca
Pani doktor ukończyła studia w 2010 roku. Weterynaria to jej pasja i nie wyobraża sobie siebie w innym miejscu. Nieustannie rozwija swoje umiejętności z zakresu kardiologii i ultrasonografii zwierząt podczas licznych kursów i szkoleń, żeby móc lepiej diagnozować swoich Pacjentów. Uczestniczy też w sympozjach i konferencjach z zakresu medycyny weterynaryjnej. Jest mamą dwóch cudownych dziewczyn :) Uwielbia oglądanie seriali z mężem, czytanie książek, żeglowanie i mazury z komarami, gotowanie oraz planszówki przy sushi z Przyjaciółmi.
Czytaj więcej
Członek  |  Informacje: Wybierz członka w elemencie Członek.
photo

Anna Banaszek

Pozycja: lekarz weterynarii - konsultacje okulistyczne
Absolwentka SGGW-zajmuje sie okulistyką weterynaryjną, oferuje diagnostykę oraz leczenie chorób oczu u psów i kotów. Ukończyła podyplomowy kurs z zakresu okulistyki weterynaryjnej w European School for Advanced Veterinary studies (ESAVS). Pierwszy stopień na Uniwersytecie w Luxemburgu oraz drugi stopień na Uniwersytecie w Tuluzie. Na bieżąco rozwija swoje okulistyczne umiejętności na różnych szkoleniach i konferencjach. Prywatnie właścicielka dwóch psów i trzech kotów, pasjonatka wędrówek górskich i muzyki alternatywnej. Badania diagnostyczne przeprowadzane podczas konsultacji okulistycznej: Test łzowy Schirmera Barwienie fluoresceiną, różem bengalskim Tonometria Oftalmoskopia pośrednia Badanie przy pomocy lampy szczelinowej Leczenie farmakologiczne i chirurgiczne ostrych i przewlekłych schorzeń okulistycznych. https://www.okulista-weterynarz.pl/
Czytaj więcej
Członek  |  Informacje: Wybierz członka w elemencie Członek.
photo

Paweł Wiśniowolski

Pozycja: treser/behawiorysta
Zwierzęta od zawsze goszczą w jego domu i od wielu lat interesuje się profesjonalną tresurą, zwłaszcza psów. Zdobył uprawnienia Tresera Psów (uprawnienia zawodowe Tresera Psów nadane przez Europejskie Studium Psychologii Zwierząt nr z rejestru 017 11), doświadczenie i rozpoczął pracę związaną ze szkoleniem psów. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje i wzbogaca wiedzę uczestnicząc w dodatkowych seminariach i zajęciach. Tresura psów to dla niego pasja i praca. Stosuje wyłącznie metody pozytywnego szkolenia metodą pochwał i nagród, którą zapoczątkował wybitny, światowej klasy trener Joseph Ortega. Prywatnie właściciel 5 letniego biszkoptowego Labradora Vincent'a, którego szkolenie sprawiło mu wiele przyjemności.
Czytaj więcej
photo

Persona Joanna

Pozycja: lekarz weterynarii - specjalista z chirurgii weterynaryjnej
Absolwentka Wydziału Weterynarii SGGW w Warszawie. Lekarz o ogromnym sercu do zwierząt. W zawodzie od kilkunastu lat, specjalista chirurgii weterynaryjnej. Prywatnie właścicielka niezliczonej ilości zwierząt- PerZoo.
Czytaj więcej