Personel

photo

Dorota Wasylewska ­Jakima

Pozycja: lekarz weterynarii - w trakcie specjalizacji z chorób psów i kotów
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na SGGW. Właściciel i założyciel przychodni Joga Vet. Od dziecka w świecie weterynaryjnym... najpierw jako obserwator w lecznicach, później jako technik w wykwalifikowanych klinikach weterynaryjnych, od lat jako lekarz na dyżurach internistycznych ze szczególnym zamiłowaniem do niesienia pomocy z zakresu chirurgii miękkiej oraz dermatologii. Prywatnie właścicielka konia, trzech psów, trzech kotów, królików, szczurów, kanarków, koguta i rybek oraz wielbicielka bezgranicznie wszystkich zwierząt małych i dużych.
Czytaj więcej
photo

Izabela Kuźniak-Wajsznor

Pozycja: lekarz weterynarii - specjalista chorób psów i kotów
Od dzieciństwa zainteresowana przyrodą- z zapartym tchem oglądała niedzielne filmy czytane przez Krystynę Czubównę .Wyobraźnię pani doktor rozwijała literatura i po przeczytaniu biografii Marii Skłodowskiej-Curie pragnęła być chemikiem ,Tajemniczy Ogród kusił by zostać botanikiem , a po poznaniu przygód dr Doolitle'a i Herriot'a zamarzyła zostać wiejskim weterynarzem. A więc... Z własnej nieprzymuszonej woli została lekarzem w 2001 kończąc warszawskie SGGW, a w 2013 r uzyskała tytuł specjalisty chorób psów i kotów . W wolnych chwilach łączy pasje pracując w ogrodzie -pies Kminek kopie dołki pod nowe nasadzenia, ochronę biologiczną zapewnia jej kot Mao a i chemia się przydaje niestety...
Czytaj więcej
photo

Dorota Malewicz

Pozycja: lekarz weterynarii - specjalista chorób psów i kotów
Ukończyła studia weterynaryjne na SGGW w Warszawie w 2001r. W 2009r uzyskała tytuł specjalisty chorób psów i kotów. Szczególnie interesuje się dermatologią, cytologią i hematologią weterynaryjną. Uczestniczyła w wielu szkoleniach rozwijających jej wiedzę przede wszystkim w tych dziedzinach. Na co dzień zawsze uśmiechnięta, pełna empatii, kochająca swój zawód.
Czytaj więcej
Członek  |  Informacje: Wybierz członka w elemencie Członek.
photo

Joanna Persona

Pozycja: lekarz weterynarii - specjalista z chirurgii weterynaryjnej
Absolwentka Wydziału Weterynarii SGGW w Warszawie. Lekarz o ogromnym sercu do zwierząt i ludzi. W zawodzie od kilkunastu lat, specjalista chirurgii weterynaryjnej. Ma własną przychodnię i ogrom pracy, a mimo wszystko nigdy nie odmawia pomocy. Praca z Panią dr to ogromna przyjemność. Prywatnie właścicielka niezliczonej ilości zwierząt- PerZoo.
Czytaj więcej
photo

Joanna Sieczka

Pozycja: lekarz weterynarii- specjalista chorób psów i kotów
Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Lekarz weterynarii z kilkuletnim stażem i tytułem Specjalisty Chorób Małych Zwierząt. Zajmuje się przede wszystkim badaniem usg oraz cytologią. Serdeczna, dociekliwa i perfekcyjna w tym co robi. Prywatnie właścicielka psa, pasjonatka wspinaczki.
Czytaj więcej
photo

Jerzy Rutkowski

Pozycja: groomer
W zawodzie od 14 lat, po uprzednio skończonym kursie groomerskim. Pasjonata i miłośnik zwierząt. Do pracy podchodzi profesjonalnie, sumiennie i z serdecznym uśmiechem. Prywatnie lubi sport i dobry film.
Czytaj więcej
photo

Paweł Wiśniowolski

Pozycja: treser/behawiorysta
Zwierzęta od zawsze goszczą w jego domu i od wielu lat interesuje się profesjonalną tresurą, zwłaszcza psów. Zdobył uprawnienia Tresera Psów (uprawnienia zawodowe Tresera Psów nadane przez Europejskie Studium Psychologii Zwierząt nr z rejestru 017 11), doświadczenie i rozpoczął pracę związaną ze szkoleniem psów. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje i wzbogaca wiedzę uczestnicząc w dodatkowych seminariach i zajęciach. Tresura psów to dla niego pasja i praca. Stosuje wyłącznie metody pozytywnego szkolenia metodą pochwał i nagród, którą zapoczątkował wybitny, światowej klasy trener Joseph Ortega. Prywatnie właściciel 5 letniego biszkoptowego Labradora Vincent'a, którego szkolenie sprawiło mu wiele przyjemności.
Czytaj więcej