Personel

photo

Dorota Wasylewska ­Jakima

Pozycja: lekarz weterynarii - w trakcie specjalizacji z chorób psów i kotów
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na SGGW. Właściciel i założyciel przychodni Joga Vet. Od dziecka w świecie weterynaryjnym... najpierw jako obserwator w lecznicach, później jako technik w wykwalifikowanych klinikach weterynaryjnych, od lat jako lekarz na dyżurach internistycznych ze szczególnym zamiłowaniem do niesienia pomocy z zakresu chirurgii miękkiej oraz stomatologii. Interesuje się również szeroko pojętą behawiorystyką zwierząt dokładając szczególnej uwagi na mowę ciała psów, kotów oraz koni. Prywatnie właścicielka dwóch koni, dwóch psów, trzech kotów, dwóch królików, papugi i rybek oraz wielbicielka bezgranicznie wszystkich zwierząt małych i dużych.
Czytaj więcej
photo

Dorota Cibor

Pozycja: lekarz weterynarii
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w SGGW w Warszawie w 2015 roku. Podczas studiów związana z przychodniami zajmującymi się zwierzętami egzotycznymi obecnie bardziej związana z interną psów i kotów, a także z zamiłowania chirurgią miękką. Od dziecka wielbicielka zwierząt. Obecnie właścicielka konia, dwóch psów, kota, kilku żółwi a także rybek i krewetek. Poza weterynarią pasjonuje się łucznictwem konnym.
Czytaj więcej
photo

Ewa Pietrasińska-Lazurko lekarz weterynarii

Pozycja: lekarz weterynarii - konsultacje usg i echo serca
Pani doktor ukończyła studia w 2010 roku. Weterynaria to jej pasja i nie wyobraża sobie siebie w innym miejscu. Nieustannie rozwija swoje umiejętności z zakresu kardiologii i ultrasonografii zwierząt podczas licznych kursów i szkoleń, żeby móc lepiej diagnozować swoich Pacjentów. Uczestniczy też w sympozjach i konferencjach z zakresu medycyny weterynaryjnej. Jest mamą dwóch cudownych dziewczyn :) Uwielbia oglądanie seriali z mężem, czytanie książek, żeglowanie i mazury z komarami, gotowanie oraz planszówki przy sushi z Przyjaciółmi.
Czytaj więcej
photo

Bartosz Napora

Pozycja: lekarz weterynarii- specjalista z chirurgii weterynaryjnej
Dr Bartosz ukończył studia na Uniwersytecie Warmińsko Mazurskim w Olsztynie w 2011 roku , w 2016 roku ukończył specjalizacje na UP we Wrocławiu i uzyskał tytuł specjalisty chirurga. Swoją prace kocha najbardziej na świecie, a prywatnie jest posiadaczem kota brytyjskiego
Czytaj więcej
photo

Anna Banaszek

Pozycja: lekarz weterynarii - konsultacje okulistyczne
Absolwentka SGGW-zajmuje sie okulistyką weterynaryjną, oferuje diagnostykę oraz leczenie chorób oczu u psów i kotów. Ukończyła podyplomowy kurs z zakresu okulistyki weterynaryjnej w European School for Advanced Veterinary studies (ESAVS). Pierwszy stopień na Uniwersytecie w Luxemburgu oraz drugi stopień na Uniwersytecie w Tuluzie. Na bieżąco rozwija swoje okulistyczne umiejętności na różnych szkoleniach i konferencjach. Prywatnie właścicielka dwóch psów i trzech kotów, pasjonatka wędrówek górskich i muzyki alternatywnej. Badania diagnostyczne przeprowadzane podczas konsultacji okulistycznej: Test łzowy Schirmera Barwienie fluoresceiną, różem bengalskim Tonometria Oftalmoskopia pośrednia Badanie przy pomocy lampy szczelinowej Leczenie farmakologiczne i chirurgiczne ostrych i przewlekłych schorzeń okulistycznych. https://www.okulista-weterynarz.pl/
Czytaj więcej
Członek  |  Informacje: Wybierz członka w elemencie Członek.
photo

Paweł Wiśniowolski

Pozycja: treser/behawiorysta
Zwierzęta od zawsze goszczą w jego domu i od wielu lat interesuje się profesjonalną tresurą, zwłaszcza psów. Zdobył uprawnienia Tresera Psów (uprawnienia zawodowe Tresera Psów nadane przez Europejskie Studium Psychologii Zwierząt nr z rejestru 017 11), doświadczenie i rozpoczął pracę związaną ze szkoleniem psów. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje i wzbogaca wiedzę uczestnicząc w dodatkowych seminariach i zajęciach. Tresura psów to dla niego pasja i praca. Stosuje wyłącznie metody pozytywnego szkolenia metodą pochwał i nagród, którą zapoczątkował wybitny, światowej klasy trener Joseph Ortega. Prywatnie właściciel 5 letniego biszkoptowego Labradora Vincent'a, którego szkolenie sprawiło mu wiele przyjemności.
Czytaj więcej
photo

Persona Joanna

Pozycja: lekarz weterynarii - specjalista z chirurgii weterynaryjnej
Absolwentka Wydziału Weterynarii SGGW w Warszawie. Lekarz o ogromnym sercu do zwierząt. W zawodzie od kilkunastu lat, specjalista chirurgii weterynaryjnej. Prywatnie właścicielka niezliczonej ilości zwierząt- PerZoo.
Czytaj więcej