Personel

photo

Dorota Wasylewska ­Jakima

Pozycja: lekarz weterynarii
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej na SGGW. Właściciel i założyciel przychodni Joga Vet. Od dziecka w świecie weterynaryjnym... najpierw jako obserwator w lecznicach, później jako technik w wykwalifikowanych klinikach weterynaryjnych, od lat jako lekarz na dyżurach internistycznych ze szczególnym zamiłowaniem do niesienia pomocy z zakresu chirurgii miękkiej oraz dermatologii. Prywatnie właścicielka konia, trzech psów, trzech kotów, królików, szczurów, kanarków, koguta i rybek oraz wielbicielka bezgranicznie wszystkich zwierząt małych i dużych.
Czytaj więcej

Joanna Gajger

lekarz weterynarii
Czytaj więcej

Joanna Persona

Pozycja: lekarz weterynarii
Absolwentka Wydziału Weterynarii SGGW w Warszawie. Lekarz o ogromnym sercu do zwierząt i ludzi. W zawodzie od kilkunastu lat, specjalista chirurgii weterynaryjnej. Ma własną przychodnię i ogrom pracy, a mimo wszystko nigdy nie odmawia pomocy. Praca z Panią dr to ogromna przyjemność. Prywatnie właścicielka niezliczonej ilości zwierząt- PerZoo.
Czytaj więcej
photo

Joanna Sieczka

Pozycja: lekarz weterynarii
Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Lekarz weterynarii z kilkuletnim stażem i tytułem Specjalisty Chorób Małych Zwierząt. Zajmuje się przede wszystkim badaniem usg oraz cytologią. Serdeczna, dociekliwa i perfekcyjna w tym co robi. Prywatnie właścicielka psa, pasjonatka wspinaczki.
Czytaj więcej

Justyna Kowalik

lekarz weterynarii
Czytaj więcej
photo

Jerzy Rutkowski

Pozycja: groomer
W zawodzie od 14 lat, po uprzednio skończonym kursie groomerskim. Pasjonata i miłośnik zwierząt. Do pracy podchodzi profesjonalnie, sumiennie i z serdecznym uśmiechem. Prywatnie lubi sport i dobry film.
Czytaj więcej
photo

Paweł Wiśniowolski

Pozycja: treser/behawiorysta
Zwierzęta od zawsze goszczą w jego domu i od wielu lat interesuje się profesjonalną tresurą, zwłaszcza psów. Zdobył uprawnienia Tresera Psów (uprawnienia zawodowe Tresera Psów nadane przez Europejskie Studium Psychologii Zwierząt nr z rejestru 017 11), doświadczenie i rozpoczął pracę związaną ze szkoleniem psów. Cały czas podnosi swoje kwalifikacje i wzbogaca wiedzę uczestnicząc w dodatkowych seminariach i zajęciach. Tresura psów to dla niego pasja i praca. Stosuje wyłącznie metody pozytywnego szkolenia metodą pochwał i nagród, którą zapoczątkował wybitny, światowej klasy trener Joseph Ortega. Prywatnie właściciel 5 letniego biszkoptowego Labradora Vincent'a, którego szkolenie sprawiło mu wiele przyjemności.
Czytaj więcej